Spolupracujeme


Gynekologie Chodov – MUDr. Pavel Šmeral

www.gynekologiechodov.cz

Spolupracujeme v oblasti využití metody Ludmily Mojžíšové při léčbě ženské funkční sterility, poruch menstruačního rytmu, odstranění menstruačních bolestí, bolestí v zádech, bolestí hlavy, poruch menstruačního rytmu, inkontinence aj. Jako doplňkovou léčbu ji lze doporučit i ženám, které podstupují mimotělní oplodnění. Ve cvičení je možno pokračovat i v těhotenství, protože cvičení přispívá k lepšímu průběhu porodu

 
Gynekologie PWHC – MUDr. Jana Stejskalová

www.pwhc.cz

Spolupracujeme v oblasti využití metody Ludmily Mojžíšové při léčbě ženské funkční sterility, poruch menstruačního rytmu, odstranění menstruačních bolestí, bolestí v zádech, bolestí hlavy, poruch menstruačního rytmu, inkontinence.

Jako doplňková léčba se doporučuje i ženám, které podstupují mimotělní oplodnění. Ve cvičení je možno pokračovat i v těhotenství, protože cvičení přispívá k lepšímu průběhu porodu.

 
MUDr. Jaroslav Kraus prim. ORL

www.nemocnice-bn.cz

Spolupracujeme při léčbě některých diagnóz, kde fyzioterapie je nedílnou součástí komplexní léčby.  Zejména při léčbě paréz lícního nervu (nervus facialis), při hučení v uších (tinitu) nebo během pooperační péče (péče o jizvy).

 
Aqua baby club

www.aquababyclub.cz

Klienti Aqua baby clubu mají u nás první prohlídku psychomotorického vývoje dítěte zdarma. Prohlídka pro zájemce je uskutečněna vždy jednou během kurzu v předem stanoveném termínu. Termíny prohlídek
Naše spolupráce s Aqua baby clubem se datuje od roku 2006.

 
Relaxační masáže

www.masirujeme.cz

Pokud si chcete zajít pouze na čistě relaxační masáž pro celkové uvolnění těla, pak vám můžeme doporučit zkušené maséry.